Wizytówki WWW: Idealne rozwiązanie dla małych firm

Nowoczesne wizytówki WWW to świetne rozwiązanie dla firm, które tanim i szybkim sposobem chcą zaistnieć w sieci. Jako mniej kosztowna alternatywa dla tradycyjnej strony firmowej, wizytówka internetowa idealnie spełni swoją funkcję zarówno w przypadku młodego startupu z ograniczonym budżetem na działania marketingowe, jak i marek, które pozyskują swoich klientów głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wizytówki WWW Śląsk
Porównanie

Czym różni się wizytówka WWW od strony firmowej?

W skrócie mówiąc, architekturą. Strony firmowe to zazwyczaj rozbudowane serwisy internetowe składające się z wielu podstron, obszernej treści oraz całkiem sporej ilości grafik. Wizytówki WWW z kolei mają za zadanie przedstawić profil oraz ofertę danej działalności w najprostszy możliwy sposób. W większości przypadków składają się z 5 podstawowych zakładek takich jak: „Home”, „O Nas”, „Oferta”, „Realizacje” i „Kontakt” lub jednej głównej strony z podziałem na poszczególne sekcje, tak zwany One page.

7 głównych zalet wizytówki WWW:

Wizytówki WWW a pozycjonowanie, Jak wygląda to w praktyce?

Pozycjonowanie wizytówki online praktycznie niczym się nie różni od windowania tradycyjnego serwisu firmowego. Audyt witryny internetowej, jak i kolejne działania dla poszczególnych etapów SEO przebiegają dokładnie tak samo. Jedyną różnicą, choć niekoniecznie, może być wyższa cena samej usługi.

Wynika to z ograniczonej ilości treści na stronie, które mają kluczowy wpływ na osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce. W związku z tym pozycjonowanie wizytówki internetowej na frazy o dużym stopniu konkurencyjności najprawdopodobniej będzie wymagało większego nakładu prac, co wiąże się jednocześnie ze wzrostem kosztów. Dlatego, jak wspomnieliśmy wcześniej, rozwiązanie tego typu dedykowane jest w głównej mierze dla nowych marek oraz firm, które zdobywają klientów za pośrednictwem pozostałych kanałów marketingowych.

Wizytówki one page
Projektowanie e-wizytówki

Ile kosztuje e-wizytówka? Cennik na rok 2021

Przygotowanie indywidualnego projektu e-wizytówki to koszt minimum 800 zł. Naszym klientom oferujemy również tworzenie wizytówek internetowych na bazie wcześniej przygotowanych szablonów. W tym przypadku ceny rozpoczynają się już od 499 zł brutto wraz z podstawową optymalizacją SEO. Finalny koszt realizacji podamy po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami.