Tworzenie sklepów internetowych: Poczuj moc
e-Commerce

Sektor e-commerce od kilkunastu lat odnotowuje stały wzrost użytkowników. W końcu nic w tym dziwnego, skoro sklepy internetowe to idealny sposób na szybkie i wygodne robienie zakupów bez wychodzenia z domu. Według analizy rynku oraz statystyk w ciągu kolejnych dziesięciu lat sklepy internetowe mogą stanowić nawet do 80% sprzedaży globalnej. Jeśli zatem coraz częściej zastanawiasz się nad przeniesieniem swojego biznesu do sieci, to właśnie teraz jest najlepszy moment, by to zrobić.

Sklepy internetowe WooCommerce

Skuteczne sklepy internetowe

Sprzedawaj bez ograniczeń!

Użytkownicy platform e-commerce to oczywiście niejedyna strona medalu. Sklepy internetowe są przede wszystkim sporym udogodnieniem dla samych właścicieli. Zalet wynikających z prowadzenia sprzedaży online jest naprawdę mnóstwo. Główne z nich to brak limitów magazynowych czy holendarnie wysokich opłat za czynsz i media jak w przypadku stacjonarnej formy sprzedaży.

Dzięki e-commerce nie musisz się także martwić ograniczeniami związanymi z lokalizacją. Bez przeszkód możesz obsługiwać klientów z całej Polski przez 24 godziny na dobę. Wisienką na torcie jest natomiast możliwość całkowitej automatyzacji procesów sprzedażowych i wysyłkowych. W rezultacie prowadzenie e-sklepu staje się naprawdę proste i przyjemne, a obsługa platformy sprowadza się jedynie do dodawania nowych produktów i bonów rabatowych, edycji obecnych oraz przygotowania paczek do wysyłki.

Funkcjonalności naszych e-sklepów:


I nie tylko!
Ceny

Ile kosztuje projekt sklepu internetowego?

Wykonujemy nowoczesne i w pełni mobilne sklepy internetowe już od 2999 zł brutto. Finalny koszt projektu ustalimy natomiast indywidualnie po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami. Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości prywatnej i podaj szczegóły. Wycenę otrzymasz maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Jaki jest koszt prowadzenia e-sklepu?

W zależności od wybranych rozwiązań oraz ilości sprzedawanych produktów koszt prowadzenia sklepu internetowego oscyluje w przedziale 450 - 2500 zł rocznie. W cenę wliczony jest hosting (serwer), domena, wszelkie bramki płatności i zabezpieczenia oraz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sklepu oprogramowanie.

Tworzenie sklepów internetowych
E-commerce
WooCommerce, a może shoper?

Tworzymy sklepy internetowe na popularnych CMS'ach

WooCommerce

Najlepsze rozwiązanie dla małych sklepów internetowych, których asortyment nie przekracza 500 produktów. Bezproblemowy w przystosowaniu do własnych preferencji, umożliwia integrację platformy z zewnętrznymi systemami takimi jak Allegro czy Ceneo.

PrestaShop

Świetna alternatywa dla WooCommerce, jeśli planujesz założenie obszernego e-sklepu z tysiącami produktów. Podobnie jak poprzednik posiada wiele przydatnych funkcjonalności.

Shoper

Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy w oparciu o gotowe oprogramowanie typu Shoper, Shopify, Sellingo itd. Jest to idealny wybór dla początkujących użytkowników, którzy chcą sprzedawać swoje produkty bez ograniczeń. Dzięki łatwej obsłudze systemu oraz czytelnemu interfejsowi jest to banalnie proste i przyjemne.