Administracja strony WWW: Zadbamy o jakość Twojej witryny

Wdrożenie finalnego projektu strony do sieci nie oznacza jednocześnie końca obowiązków z nią związanych. Aby Twoja witryna działała cały czas prawidłowo, należy regularnie ją aktualizować, tak aby zawsze była zgodna z obowiązującymi w danym momencie standardami. W tym przypadku kompleksowa administracja strony www jest idealnym rozwiązaniem.

Administracja stroną www Śląsk

Obsługa stron na WordPress

Do kogo kierowana jest administracja strony WWW?

Administracja strony internetowej kierowana jest w głównej mierze do naszych Klientów, dla których mieliśmy już przyjemność zaprojektować stronę lub sklep internetowy oraz do właścicieli witryn opartych na systemie zarządzania treścią WordPress. Działamy na tym CMS'ie od lat, dlatego błyskawiczne wprowadzanie zmian nie stanowi dla nas problemu. Dzięki znajomości WP od podszewki możemy Ci zaoferować zarówno cykliczne aktualizacje oprogramowania, jak i profesjonalne zarządzanie stroną na co dzień. Przykładowo prowadzenie bloga czy stała optymalizacja pod SEO.

Co gwarantuje Ci nasza opieka nad stroną:

Oferta

Co robimy w ramach administracji strony WWW

Niezależnie od typu, każda strona internetowa wymaga indywidualnego podejścia. Wynika to z różnorodności zastosowanych wtyczek i rozwiązań oraz błędów, które powstały wskutek ewentualnego zaniedbania. W związku z tym do tematu administracji stron internetowych naszych Klientów podchodzimy w pełni wszechstronnie, oferując szeroki zakres usług, które mają na celu zapewnić prawidłowe funkcjonowanie wybranej witryny.

Powierzając nam zatem swoją stronę pod opiekę, nie musisz się o nic martwić, ponieważ my zadbamy o wszystko. Od najwyższego poziomu zabezpieczeń i imponującej prędkości działania serwisu, aż po jego przystosowanie do aktualnych zaleceń Google. Nasza oferta obejmuje między innymi:

W każdym, nawet w najmniej oczekiwanym momencie może dojść do awarii witryny. Dlatego regularnie wykonujemy kopie zapasowe, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie przywrócić wszystkie zawarte na niej dane w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Kopie bezpieczeństwa są także sporym ułatwieniem w przypadku zmiany hostingu. W rezultacie nie musimy tworzyć całego serwisu od nowa, a jedynie przeprowadzić odpowiednią konfigurację serwera. W ramach usługi administracji strony internetowej kopie zapasowe wykonujemy po każdej jej aktualizacji.
Aktualizacje dla WordPressa, jak i oprogramowania użytego przy projektowaniu strony pojawiają się regularnie. Niektóre dotyczą poprawy poziomu zabezpieczeń, inne zaś mają na celu dodanie nowych funkcjonalności do systemu. Podczas administracji stroną www wprowadzamy wszystkie te uaktualnienia na bieżąco. W przeciwnym wypadku stabilność działania Twojego serwisu mogłaby zostać zakłócona, co objawiałoby się licznymi błędami w wyświetlaniu strony lub wolnym wczytywaniem się szablonu graficznego oraz skryptów.

Podczas opieki nad stroną internetową Klienta codziennie śledzimy katalog WordPressa w poszukiwaniu świeżych update’ów. Należy jednak podkreślić, że instalacja opublikowanych przez twórców aktualizacji nie zawsze jest bezpieczna. Zdarza się, że przez niedopatrzenie programistów wychodzą one w pewnym stopniu uszkodzone. Dlatego by mieć 100% pewność, że wszystko zadziała prawidłowo, w pierwszej kolejności weryfikujemy udostępnione aktualizacje u siebie na prywatnym serwerze testowym. Dopiero później wprowadzamy je na stronę Klienta.
Jeśli w niedalekiej przyszłości planujesz przebudowę swojego serwisu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Ekspresowo wprowadzimy wszystkie kluczowe modyfikacje, a także skonfigurujemy zaimplementowane rozwiązania i funkcjonalności według wskazanych przez Ciebie zaleceń. Dołożymy wszelkich starań, aby nowa odsłona Twojej strony internetowej była wartościowa zarówno dla użytkowników, jak i robotów indeksujących Google. Odświeżenie layoutu graficznego? Nowsza i łatwiejsza nawigacja? A może wprowadzenie kolejnych podstron z nowymi usługami? Tell us More!
Oferowana przez nas administracja stron internetowych uwzględnia także wprowadzanie nowej zawartości na stronę (na przykład tekstów oraz grafik). Zawsze dbamy o to, aby wszystkie dokonywane przez nas zmiany niosły ze sobą jak najwięcej korzyści. Dlatego otrzymane materiały zawsze poddajemy dodatkowemu sprawdzeniu, tak aby były one wolne od błędów i przyjazne Google. Zawsze jest to jeden krok więcej w stronę pozycjonowania 😉.
Bardzo często wprowadzanie zmian na własną rękę kończy się powstaniem sporej ilości błędów, uniemożliwiających poprawne funkcjonowanie serwisu. Nie wyświetlająca się nawigacja, przesunięcia elementów w szablonie czy wyskakujące komunikaty o niezrozumiałej treści to tylko niektóre z przykładów. Na całe szczęście nasza opieka nad stroną internetową obejmuje między innymi usuwanie tego typu błędów. Po uzyskaniu dostępu do Twojego WordPressa w pierwszej kolejności zajmiemy się ich eliminacją.
Wszystkiego niestety nie da się przewidzieć. Czasami przy wdrażaniu zaawansowanych modyfikacji witryny mogą pojawić się niespodziewane komplikacje. Może to wynikać zarówno z przestarzałych rozwiązań zaimplementowanych na stronie, jak i z błędnej konfiguracji systemu CMS lub samego serwera. Nie musisz się tym jednak martwić. W razie ich wystąpienia, szybko się z nimi uporamy. Obsługą stron www zajmujemy się na co dzień, w związku z czym tego typu zjawiska nie są dla nas nowością.
Nigdy nie działamy po omacku. W ramach zarządzania stroną internetową na bieżąco kontrolujemy jej aktualny stan techniczny. Po każdej aktualizacji oprogramowania bądź wdrożonej modyfikacji sprawdzamy, czy wszystko przebiegło pomyślnie. W przypadku pojawienia się błędów, od razu je zwalczamy. Dodatkowo monitorujemy przebieg indeksacji witryny w Google, a także stale szukamy nowych możliwości do jej rozwoju.
Aktualizacja motywu i wtyczek
Prowadzenie strony WordPress

Ile kosztuje administracja strony www? Cennik 2021

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 pakiety usług do wyboru. Jeśli przedstawione poniżej warianty nie spełniają Twoich oczekiwań, możemy przygotować dla Ciebie plan indywidualny. W tym celu skontaktuj się z nami.

Start

Na dobry początek...
299
  / Mies.
 • Aktualizacja WordPressa - Nielimitowana
 • Aktualizacja motywu - Nielimitowana
 • Update'y wtyczek - Nielimitowane
 • Kopia zapasowa - 1 raz na miesiąc
 • Monitorowanie strony 24/7
 • Pomoc w rozwoju witryny
Popularny

Eco

Optymalny wybór
699
  / Mies.
 • Aktualizacja WordPressa - Nielimitowana
 • Aktualizacja motywu - Nielimitowana
 • Update'y wtyczek - Nielimitowane
 • Kopie zapasowe - 2 razy w miesiącu
 • Obsługa Google Search Console
 • Aktualizacja treści - do 1 godziny pracy
 • Prace programistyczne – do 1 godziny pracy
 • Monitorowanie strony 24/7
 • Pomoc w rozwoju witryny

Diamond

Idealny dla dużych serwisów
1599
  / Mies.
 • Aktualizacja WordPressa - Nielimitowana
 • Aktualizacja motywu - Nielimitowana
 • Update'y wtyczek - Nielimitowane
 • Kopie zapasowe - 3 razy w miesiącu
 • Obsługa Google Search Console
 • Obsługa Google Analytics
 • Optymalizacja SEO - 1 raz w miesiącu
 • Aktualizacja treści - do 2 godziny pracy
 • Prace programistyczne – do 3 godzin pracy
 • Monitorowanie strony 24/7
 • Pomoc w rozwoju witryny