Projektanci i twórcy stron internetowych Śląsk - Compsite

Projektanci i twórcy stron internetowych na Śląsku

Projektujemy,
tworzymy,
wdrażamy!

Nie będziemy owijać w bawełnę. Kochamy bawić się designem i tym samym tworzyć unikatowe projekty dla naszych Klientów. Jako projektanci i twórcy stron internetowych działamy na rynku od 2016 roku.

Każdego dnia rozwijamy swoje umiejętności, aby móc zaprojektować dla Ciebie stronę, która nie tylko przewyższy Twoje najśmielsze oczekiwania, ale także wprawi w zachwyt zarówno Twoich Klientów, jak i konkurencję 😉.

Dlaczego nasza oferta?
Oferta

Co możemy Ci zaoferować jako projektanci i twórcy stron internetowych?

W zasadzie, to wszystko. Na co dzień tworzymy zarówno proste wizytówki w formie One Page, jak i standardowe strony firmowe oraz rozbudowane platformy e-commerce. Budujemy także blogi internetowe, witryny typu portfolio, np. dla modelek czy fotografów, a także Landingi, odpowiednio skonfigurowane i przygotowane pod określone działania marketingowe.

Wykonujemy:

Dlaczego nasze strony?

Projektanci stron WWW Cennik
Cennik

No dobrze, a ile kosztuje u was wykonanie strony?

Cena stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników. Liczba podstron, funkcjonalności, dodatkowe rozwiązania i moduły czy indywidualny projekt graficzny, to tylko niektóre z kilkudziesięciu pozycji, które mają ogromny wpływ na finalny koszt realizacji. W związku z tym każdy projekt wyceniamy indywidualnie, na podstawie odrębnych wymagań oraz branży Klienta.

Na ten moment możemy jedynie podać ceny minimalne dla poszczególnych rodzajów witryn internetowych. W tej sytuacji nasz cennik przedstawia się następująco:

  • Strona firmowa - od 2000 zł
  • Wizytówka - od 1500 zł
  • Sklep internetowy - od 4999 zł
  • Landing Page - od 1500 zł
  • Blog - od 2000 zł
  • Portfolio - od 1500 zł

Promocja! Tylko teraz 20% rabatu na pozycjonowanie strony internetowej. Śpiesz się! Oferta limitowana.

W cenie projektu

Dodatki o wartości 500 zł

Firma od projektowania stron Śląsk
Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Prześlij nam wszystkie niezbędne informacje na temat Twojej nowej strony internetowej. Szczegółową ofertę wraz z kalkulacją otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Wybierz funkcjonalności:

Czym właściwie różni się projektant od twórcy stron internetowych?

Projektant i twórca stron internetowych, te dwa pojęcia, choć bardzo często stosowane są zamiennie, w rzeczywistości oznaczają zupełnie coś innego.

Projektant stron WWW to osoba odpowiedzialna za cały proces projektowy, web designer. Człowiek, który opracuje makietę strony, rozplanuje właściwie nawigację, a także opracuje stylistykę poszczególnych elementów i modułów na stronie. Osoba, która stworzy unikatowy, nowoczesny, a przede wszystkim spójny design witryny w określonym stylu.

Twórca stron internetowych to z kolei programista, web developer. Ktoś, kto zamieni wizję projektanta w pełnoprawny, wartościowy serwis. To właśnie on tworzy całą stronę od podstaw przy pomocy wybranego oprogramowania oraz narzędzi cyfrowych.

Projektanci i twórcy stron internetowych - Combo, którego potrzebujesz!

Mamy to szczęście, że w naszym teamie znajdują się zarówno projektanci, jak i twórcy (programiści) stron internetowych. Dzięki temu Twój nowy serwis online będzie nie tylko nowoczesny i intuicyjny dla użytkowników, ale także zgodny z najnowszymi standardami UX, UI, RWD i SEO.

Tworzycie strony internetowe tylko dla firm ze Śląska, czy dla innych regionów również?

Choć jak dotąd około 80% naszych Klientów stanowią małe i duży firmy ze Śląska, w żaden sposób nie ograniczamy naszej oferty dla pozostałych województw i miejscowości spoza Górnego Śląska. Niezależnie na jakim obszarze oraz w jakiej branży działa Twoja firma, z naszej strony możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę.