Pozycjonowanie stron Żory | Oferta i cennik - Compsite

Pozycjonowanie stron Żory - Oferta i cennik 2023

Pokaż się swoim klientom!

Zapotrzebowanie obecnych konsumentów w Żorach i całej Polsce określa znaczenie pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Nie masz bowiem dużych szans na osiągnięcie globalnego sukcesu, jeśli Twoja firma nie jest widoczna w sieci. Potencjalni nabywcy nawiążą współpracę z innymi przedsiębiorstwami, a to finalne przełoży się na niezbyt zadowalającą sprzedaż Twojej oferty.

To właśnie dlatego SEO jest najczęściej wybieraną usługą przez właścicieli firm z Żor oraz sąsiednich miejscowości. Należy wziąć pod uwagę, że profesjonalna i atrakcyjna graficznie strona internetowa nie sprzeda Twoich produktów, jeśli techniki SEO nie zostaną wykorzystane w sklepie online.

Skorzystaj z darmowej wyceny!
Pozycjonowanie stron Żory
Definicja

Pozycjonowanie stron - Czym jest i jak działa?

Pozycjonowanie stron na terenie miasta Żory to usługa, o której można by opowiadać godzinami. Dlatego od początku, czym jest i jak działa wydajne SEO w wyszukiwarkach internetowych?

Pozycjonowanie stron Żory to pakiet działań rankujących, mających na celu wybicie Twojej witryny internetowej na czołowe miejsca wyników wyszukiwarki po wpisaniu do niej konkretnych fraz kluczowych. W tym przypadku frazy kluczowe to wyrażenia, które dokładnie opisują sprzedawane przez Ciebie usługi bądź produkty.

Pozycjonowanie dla firm - Żory

Prace wykonywane w ramach procedury rankowania strony dzielimy z kolei na dwie grupy: on-site, czyli optymalizacja treści i kodu źródłowego oraz off-site, zestaw czynności przeprowadzanych poza witryną, takie jak linkowanie zewnętrzne, czy wizytówka w mapach Google.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Oferta

Pozycjonowanie stron Żory - Zostań #1 w swojej branży!

Przed rozpoczęciem działań SEO w wyszukiwarce Google istotne jest, aby rozważyć wielkość zasięgu reklamy Twojej firmy. W zależności od tego i innych istotnych czynników wybierzemy jeden z pięciu modeli pozycjonowania, które są dostępne w naszej ofercie, a następnie przejdziemy do wdrożenia optymalnej strategii rankowania.

Najczęściej wybierany model przez naszych Klientów. Dzięki pozycjonowaniu ogólnopolskiemu dotrzesz do tysięcy nowych odbiorców znajdujących się nie tylko w Żorach, ale również w całym kraju.

SEO lokalne jest dla Ciebie, jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub sklepu stacjonarnego w Żorach. Jakie są tego zalety? Przede wszystkim lokalna reklama w wyszukiwarce Google jest znacznie mniej kosztowna niż promocja w wyszukiwarkach ogólnopolskich. Kolejną istotną zaletą jest krótki czas trwania całego procesu wdrażania pozycjonowania. Może być on nawet o połowę krótszy od SEO krajowego, dzięki czemu błyskawicznie wprowadzisz działania marketingowe w swojej firmie!

Prace nad SEO lokalnym rozpoczynamy najczęściej od stworzenia wizytówki w Mapach Google (Moja Firma). Następnie skupiamy się na link buildingu oraz opracowaniu treści i tytułów podstron ze słowami kluczowymi powiązanymi z Żorami. W opisywanej przez nas sytuacji jest to „Pozycjonowanie Żory” oraz „Pozycjonowanie stron internetowych Żory”.

Czym jest pozycjonowanie regionalne? Obejmuje ono miasta z okolic Żor, najbliższe gminy, a nawet całe województwo śląskie, w którym znajduje się siedziba Twojej firmy. Ten rodzaj pozycjonowania został stworzony z myślą o usługodawcach i średnich firmach, których klientela obejmuje osoby z określonego regionu. W tym przypadku – Górnego Śląska.

Pozycjonowanie long tail, tzw. szerokie, to idealny wybór dla dużych platform e-commerce i sprzedawców internetowych z Żor i okolic. Polega ono na opracowaniu niekonkurencyjnych słów kluczowych, które odpowiadają na konkretne zapytanie potencjalnego konsumenta.

Frazy long tail składają się z trzech lub więcej słów, które dają wyszukiwarce kluczowe informacje o poszukiwanym produkcie lub usłudze. Doskonałym wzorem jest na przykład wyrażenie „szara koszulka rozmiar M”. W konsekwencji odwiedzający szukający odzieży tego typu będą w stanie wybrać Twoją markę wśród wyników i dokonać zakupu w Twoim sklepie.

Pozycjonowanie zagraniczne to fantastyczna opcja dla organizacji i firm działających poza granicami naszego kraju (takich jak przemysł czy logistyka). Lokowanie lokalne lub regionalne jest mniej kosztowne i zajmuje mniej czasu niż pozycjonowanie zagraniczne. Pozwala jednak dotrzeć do znacznie mniejszej grupy odbiorców niż firmy stosujące pozycjonowanie zagraniczne. Znajdzie to odzwierciedlenie w ilości osób odwiedzających Twoją stronę internetową, a w efekcie w zamówieniach na Twoje towary lub usługi.

Pozycjonowanie Żory - Oferta
Agencja SEO Żory
Pozycjonowanie w Google Żory
Pozycjonowanie SEO Żory
Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Żorach?

Cena pozycjonowania strony internetowej w Żorach oraz w okolicznych miejscowościach przeważnie mieści się w widełkach 400-1700 zł brutto miesięcznie.

Wstępny cennik przedstawia się z kolei następująco:

  • Pozycjonowanie ogólnopolskie - od 1200 zł / miesięcznie
  • Lokalne na terenie Żor - od 600 zł / miesięcznie
  • Regionalne - od 900 zł / miesięcznie
  • E-commerce - od 1500 zł / miesięcznie
  • Pozycjonowanie szerokie - od 1000 zł / miesięcznie
Pozycjonowanie stron WWW cennik Żory
White hat SEO

Bezbłędne pozycjonowanie stron internetowych na terenie Żor

W sieci można znaleźć dwie główne grupy, które wskazują na jakość wdrażanych metod SEO. Pierwsza z nich to black hat SEO (BHS), czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, która nie jest zgodna z wytycznymi wyszukiwarki. Druga to white hat SEO (WHS), w pełni bezpieczny i przyjazny algorytmowi Google zestaw metod marketingowych, które nie prowadzą do zamknięcia lub zablokowania strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Choć BHS wydaje się lepszy, bo ma tę zaletę, że przynosi dobre rezultaty w krótkim czasie, to kary nakładane przez behemota z Mountain View za takie działania nie są tego warte. Mogą one bowiem skutkować całkowitym usunięciem strony z indeksu.

Nasza firma stosuje wyłącznie strategie white hat SEO, aby zapewnić bezpieczeństwo stron internetowych i stały wzrost przedsiębiorstw naszych Klientów. Obiecujemy, że budowane przez nas pozycje są solidne i długoterminowe, a stosowane przez nas strategie są całkowicie zgodne z przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa w sieci.

Podsumowując

Dlaczego nasza agencja SEO?

Kilkuletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmujemy się od ponad 5 lat.

Imponująca skuteczność

TOP 5 wyników organicznych to nasz cel!

Atrakcyjne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen na rynku.

FAQ

Pozycjonowanie stron Żory - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie strony w Google na terenie miasta Żory może trwać od 3 do nawet 24 miesięcy lub dłużej. Czas trwania całego procesu zależny jest bowiem od wielu istotnych czynników, w tym głównie od konkurencyjnych firm działających w Żorach, wybranych słów kluczowych oraz finansów.

Zwykle pozycjonowanie serwisu na wyrażenia o niskim trendzie trwa około 4 miesięcy, średnim około 9, z kolei SEO na frazy kluczowe, które cieszą się wysokim zainteresowaniem to okres co najmniej 12 miesięcy.

Pierwsze wyniki pojawiają się zwykle po 2-3 miesiącach od dnia uruchomienia prac nad stroną. Zmiany w obrębie samego serwisu widoczne są natomiast już po tygodniu, przykładowo nowe metadane podstron czy brak błędów technicznych.

Na ile tylko chcesz! Liczba fraz kluczowych jest nieograniczona. W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz pozycjonować stronę na 30, 300, a nawet 3000 fraz. Pamiętaj jednak, że im więcej określeń wybierzesz, tym dłuższa i kosztowniejsza będzie Twoja kampania SEO.

Pozycjonowanie w Google dedykujemy firmom oraz Klientom indywidualnym z Żor i miast sąsiednich. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie ze sztuką white hat SEO. Zapraszamy do współpracy!

Stosujemy umowy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony w Żorach to proces stały, który można wstrzymać lub całkowicie zakończyć w dowolnej chwili.

W pozycjonowanie strony powinny zainwestować lokalne firmy, producenci, duże przedsiębiorstwa oraz sklepy internetowe działające na terenie całej Polski, które chcą dotrzeć do potencjalnych kontrahentów zamieszkujących Żory i okolice.