Pozycjonowanie stron Zabrze | Oferta i cennik - Compsite

Pozycjonowanie stron Zabrze - Oferta i cennik 2023

Pokaż się swoim klientom!

W dobie stale rosnącej konkurencji, zarówno w Zabrzu, jak i na całym Śląsku, pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google to podstawa. Jeśli bowiem Twoja domena figuruje gdzieś na odległych pozycjach wyników wyszukiwania, nie masz większych szans na sukces. Potencjalni kontrahenci trafią do innych firm, a to nie wróży nic dobrego.

W celu zwiększenia sprzedaży oraz uniknięcia problemów z rozwojem marki, tysiące firm z Zabrza i całej Polski coraz częściej decyduje się na pozycjonowanie stron internetowych w wynikach organicznych Google. Wdrożenie działań SEO to gwarancja poprawy widoczności serwisu w sieci, a co za tym idzie, pozyskania wielu nowych klientów dla Twojej firmy.

Skorzystaj z darmowej wyceny!
Pozycjonowanie stron Zabrze
Definicja

Pozycjonowanie w Google - Co to jest i na czym polega?

Pozycjonowanie stron w Zabrzu wiąże się z wieloma pytaniami, dlatego po kolei. Co to jest i na czym polega efektywne rankowanie firmy w organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie stron Zabrze to szereg działań, które mają na celu wywindowanie Twojego serwisu online na podium wyników wyszukiwarki po wpisaniu do niej wybranych fraz kluczowych. W tym przypadku frazy kluczowe to wyrażenia, które precyzyjnie definiują oferowane przez Ciebie usługi bądź produkty.

Pozycjonowanie dla firm - Zabrze

Działania realizowane w zakresie windowania strony rozdzielamy natomiast na dwie kategorie: on-site, czyli optymalizacja treści oraz aspektów technicznych strony, i druga off-site, czynności wykonywane poza nią, takie jak link building, czy pozyskiwanie cennego ruchu z mediów społecznościowych.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Oferta

Pozycjonowanie stron Zabrze - Wyróżnij się z szarego tłumu!

W pierwszej kolejności, jeszcze przed rozpoczęciem działań SEO w wyszukiwarce, rozważ skalę reklamy Twojej firmy w sieci. Dzięki temu wspólnie wybierzemy jeden z pięciu modeli pozycjonowania, które znajdują się w naszej ofercie. W ostatnim kroku przygotujemy najlepszy dla Twojej firmy plan w oparciu o podany przez Ciebie budżet oraz cele biznesowe.

Jeden z popularniejszych wyborów wśród naszych klientów. Dzięki zestawieniu reguł pozycjonowania ogólnopolskiego oraz bezpiecznych technik white hat SEO, dotrzesz do tysięcy nowych odbiorców w całym kraju. Otwórz swój rynek zbytu poza Zabrze!

Jeśli prowadzisz małą firmę lub sklep stacjonarny w Zabrzu, którego Klientami są głównie mieszkańcy Twojego miasta, ten model jest właśnie dla Ciebie. Lokalna reklama w wyszukiwarkach internetowych jest zwykle o połowę tańsza w porównaniu do promocji w wyszukiwarkach ogólnopolskich. Kolejną wartą uwagi zaletą jest krótki czas realizacji całego procesu, który może trwać nawet tylko 2 miesiące.

Lokalne SEO polega głównie na stworzeniu wizytówki w Google Maps (Moja Firma), pozyskiwaniu linków oraz regularnym dodawaniu treści, w tym nazw podstron ze słowami kluczowymi związanymi z miejscem prowadzenia biznesu. Przykładowo „Pozycjonowanie Zabrze” i „Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze” w opisywanej przez nas sytuacji.

Pozycjonowanie regionalne to taktyka SEO, która dociera do konsumentów mieszkających w sąsiednich do Zabrza miastach, w okolicznych gminach, a nawet w całym województwie, w którym znajduje się Twoja firma. Ten rodzaj pozycjonowania jest odpowiedni dla usługodawców i średnich firm, które obsługują klientów w danym regionie.

Doskonała opcja dla ogromnych platform e-commerce oraz sklepów internetowych z Zabrza. Pozycjonowanie long tail, inaczej nazywane pozycjonowaniem „szerokim”, polega na tworzeniu różnych, niekonkurencyjnych słów kluczowych, które odpowiadają na konkretne potrzeby potencjalnego klienta.

Frazy long tail składają się z trzech lub więcej słów. Dostarczają one Klientowi szczegółowych informacji o pożądanym produkcie lub usłudze. Chcąc przybliżyć działanie takiego pozycjonowania, przytoczmy frazę „zielone buty do biegania 44”. W rezultacie użytkownicy szukający obuwia o takich parametrach będą mogli odnaleźć Twój sklep w otrzymanych wynikach wyszukiwania, a następnie dokonać zakupu.

Świetne rozwiązanie dla firm i korporacji z Zabrza, które działają poza granicami naszego kraju (np. Firmy działające w przemyśle lub logistyce). Pozycjonowanie zagraniczne jest co prawda droższe i bardziej czasochłonne niż pozycjonowanie lokalne czy regionalne, jednak pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców skoncentrowanej na całym świecie. Znajdzie to odzwierciedlenie w ilości wyświetleń Twojej strony i w konsekwencji zamówień Twoich produktów oraz usług.

Pozycjonowanie Zabrze - Oferta
Agencja SEO Zabrze
Pozycjonowanie w Google Zabrze
Pozycjonowanie SEO Zabrze
Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie firm w Zabrzu?

Cóż, cena pozycjonowania strony internetowej na terenie Zabrza wynika z wielu czynników, w tym od skali wykonywanych przez nas działań, jakości Twojej witryny oraz od liczby oponentów obsługujących między innymi Zabrze. Najczęściej jest to przedział od 600 do 1800 zł brutto miesięcznie.

Wstępny cennik przedstawia się z kolei następująco:

  • Pozycjonowanie ogólnopolskie - od 1200 zł / miesięcznie
  • Lokalne na terenie Zabrza - od 600 zł / miesięcznie
  • Regionalne - od 900 zł / miesięcznie
  • E-commerce - od 1500 zł / miesięcznie
  • Pozycjonowanie szerokie - od 1000 zł / miesięcznie
Pozycjonowanie stron WWW cennik Zabrze
White hat SEO

Bezpieczne pozycjonowanie firm w wyszukiwarce Google - Zabrze

Od lat w Internecie można wyróżnić dwa kluczowe wzorce, które wyznaczają jakość stosowanych praktyk pozycjonowania. Pierwszym z nich jest black hat SEO (BHS), który jest opisywany jako praktyki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które nie są zgodne z aktualnymi standardami. Drugi, white hat SEO (WHS), w pełni wolny od ryzyka zamknięcia lub tymczasowego zablokowania strony internetowej w wyszukiwarkach, a także przyjazny algorytmowi Google zbiór metod rankowania.

Główną zaletą BHS jest osiąganie generowanie imponujących rezultatów w bardzo krótkim czasie, jednak kary nakładane przez Google za takie działania nie są tego warte. Mogą one bowiem skutkować całkowitym usunięciem strony z wyszukiwarki.

Aby chronić bezpieczeństwo stron internetowych naszych Klientów, stosujemy tylko i wyłącznie techniki white hat SEO. Dzięki temu wypracowane przez nas pozycje są zawsze stabilne i długoterminowe.

Podsumowując

Dlaczego nasza agencja SEO?

Kilkuletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmujemy się od ponad 5 lat.

Imponująca skuteczność

TOP 5 wyników organicznych to nasz cel!

Atrakcyjne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen na rynku.

FAQ

Pozycjonowanie stron Zabrze - Poznaj odpowiedzi na swoje pytania

Pozycjonowanie strony na terenie Zabrza i okolic może zająć od 4 do 10 miesięcy, lub dłużej. Czas niezbędny na uzyskanie czołowych pozycji w wyszukiwarce zależy bowiem od wielu czynników. Głównie od konkurencji działającej na terenie Zabrza, ilości wybranych słów kluczowych oraz od finansów przeznaczonych na rankowanie w Google.

Na ogół windowanie strony na zapytania mało popularne trwa około 5 miesięcy, średnio popularne około 9 miesięcy, natomiast rankowanie na frazy wysoko konkurencyjne to okres przynajmniej roku.

Pierwsze wzrosty ruchu organicznego oraz zapytań ze strony Klientów pojawiają się przeważnie po 3 miesiącach od momentu rozpoczęcia prac. Zmiany w obrębie samej witryny zauważalne są już po paru dniach, przykładowo zmodyfikowane treści, czy zmienione meta dane podstron.

Na ile tylko chcesz! Możesz pozycjonować swoją stronę na 20, 100, a nawet 5000 słów kluczowych. Pamiętaj jednak, że ilość wybranych fraz ma wpływ na końcową cenę abonamentu SEO.

Nasza oferta pozycjonowania stron www skierowana jest do małych i średnich firm, korporacji, instytucji publicznych, sklepów online oraz do Klientów indywidualnych z Zabrza i okolic. Gwarantujemy profesjonalne, a co najważniejsze efektywne rozwiązania z zakresu SEO, dzięki którym zdobędziesz szczyt wyników Google. Zapraszamy do współpracy!

Zawieramy umowy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony na terenie Zabrza to sekwencja, którą można zakończyć w dowolnej chwili.

W SEO lokalne lub regionalne powinny zainwestować małe przedsiębiorstwa, średnie i duże firmy, korporacje oraz platformy e-commerce, które chcą dotrzeć do potencjalnych konsumentów zamieszkujących Zabrze i okolice.