Pozycjonowanie stron Tychy | Oferta i cennik - Compsite

Pozycjonowanie stron Tychy - Oferta i cennik 2023

Pokaż się swoim klientom!

Dziś pozycjonowanie firmowej strony internetowej to standard związany z prowadzeniem własnej działalności zarówno w Tychach, jak i na całym świecie. Pomijając branże stricte niszowe, bez działań marketingowych w sieci nie masz zbyt dużych szans na osiągnięcie wyznaczonego celu. Pamiętaj, jeśli Twoja firma nie jest widoczna w Internecie to tak, jakby nie istniała. Potencjalni konsumenci trafią do konkurencji, a to z kolei przełoży się na brak sprzedaży Twoich usług bądź produktów.

To właśnie dlatego pozycjonowanie (SEO) jest usługą, po którą coraz częściej sięgają nie tylko firmy lokalne, które chcą dotrzeć do realnych klientów zamieszkujących Tychy, ale również marki i korporacje znane w całym kraju.

Skorzystaj z darmowej wyceny!
Pozycjonowanie stron Tychy
Definicja

Pozycjonowanie Tychy - Co to jest, na czym polega i jak działa?

Pozycjonowanie stron Tychy od A do Z. Na początku wyjaśniamy, czym jest, na czym polega oraz w jaki sposób działa efektywne pozycjonowanie firmy w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron Tychy, usługa ma na celu wywindowanie danej strony internetowej na pierwsze miejsca wyników wyszukiwarki Google po wpisaniu do niej wybranych słów kluczowych. W tym przypadku słowa kluczowe to wyrażenia, które precyzyjnie definiują oferowane przez Ciebie usługi bądź produkty.

Pozycjonowanie dla firm - Tychy

Zadania realizowane w ramach procesu windowania strony dzielą się na dwie główne kategorie: pierwsza on-site, czyli optymalizacja zdjęć, opisów oraz kodu źródłowego strony, i druga off-site, działania wykonywane poza nią, takie jak link building, czy promocja wizytówki w mapach Google.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Oferta

Pozycjonowanie stron Tychy - Zdobądź szczyt wyników Google!

Przed rozpoczęciem działań SEO w wyszukiwarce Google dla Twojego serwisu online, pomyśl o skali reklamy, jakiej może potrzebować Twoja firma. Na podstawie tego czynnika wybierzemy jeden z pięciu oferowanych przez nas planów pozycjonowania, a w kolejnym etapie przygotujemy strategię zawierającą najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Dotrzyj do tysięcy nowych odbiorców dzięki integracji pozycjonowania ogólnopolskiego z najlepszymi metodami white hat SEO, które skutecznie przyciągną kontrahentów z Tych, Górnego Śląska oraz całej Polski.

Lokalne pozycjonowanie strony jest ofertą skierowaną dla Ciebie, jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub sklepu stacjonarnego w Tychach. Lokalny marketing w wyszukiwarkach jest znacznie tańszy od planu krajowego. Kolejną istotną zaletą jest stosunkowo krótki czas realizacji całego procesu, który może być nawet o 50% krótszy niż w przypadku SEO ogólnopolskiego.

Pozycjonowanie firmy w Tychach opieramy głównie na pozyskiwaniu wartościowych linków, założeniu i promocji wizytówki w Google Maps oraz na używaniu słów kluczowych związanych z geolokalizacją w treści i tytułach podstron. W tym przypadku może to być „Pozycjonowanie Tychy” oraz „Pozycjonowanie stron internetowych Tychy”.

Tyskie przedsiębiorstwa działające na całym Śląsku powinny zastosować w swoim marketingu pozycjonowanie regionalne. Może ono obejmować okoliczne miasta lub nawet całe województwo śląskie, dzięki czemu dotrzesz do całej grupy docelowej. To pozycjonowanie jest odpowiednie dla usługodawców lokalnych i średnich firm, które oferują swoje produkty bądź usługi w określonej okolicy.

Pozycjonowanie szerokie to idealny wybór dla dużych, tyskich platform e-commerce i sprzedawców internetowych z tego miasta. Pozycjonowanie long tail, nazywane czasem pozycjonowaniem „szerokim”, to technika polegająca na tworzeniu listy słów kluczowych wyróżniających się na tle konkurencji, które powstają w odpowiedzi na konkretne zapytanie potencjalnego klienta.

Frazy long tail składają się z trzech lub więcej słów, które szczegółowo opisują dany produkt bądź usługę. Dobrym przykładem frazy pozycjonowania szerokiego jest wyrażenie „czerwona bluza z kapturem M”. W rezultacie klienci szukający odzieży właśnie z tej kategorii będą mogli odnaleźć Twój sklep wśród organicznych wyników wyszukiwania, a następnie dokonać upragnionego zakupu.

Dla kogo skierowane jest pozycjonowanie zagraniczne? Jest to najlepszy wybór dla organizacji i firm działających poza granicami naszego kraju (przykładem mogą być firmy oferujące swoje usługi w zakresie logistyki oraz przedsiębiorstwa przemysłowe). Lokowanie swojego budżetu w pozycjonowanie zagraniczne pozwala dotrzeć do znacznie większej grupy odbiorców niż w przypadku pozycjonowania lokalnego czy ogólnokrajowego.

Pozycjonowanie Tychy - Oferta
Agencja SEO Tychy
Pozycjonowanie w Google Tychy
Pozycjonowanie SEO Tychy
Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tychach?

Koszt pozycjonowania strony internetowej na frazy związane z Tychami zależy od skali realizowanych przez nas zadań, konkurencji obsługującej Tychy oraz od stanu technicznego Twojej witryny. Przeważnie cena mieści się w przedziale od 500 do 2000 zł brutto miesięcznie.

Wstępny cennik przedstawia się z kolei następująco:

  • Pozycjonowanie ogólnopolskie - od 1200 zł / miesięcznie
  • Lokalne na terenie Tych - od 600 zł / miesięcznie
  • Regionalne - od 900 zł / miesięcznie
  • E-commerce - od 1500 zł / miesięcznie
  • Pozycjonowanie szerokie - od 1000 zł / miesięcznie
Pozycjonowanie stron WWW cennik Tychy
White hat SEO

Efektywne pozycjonowanie firm w Google - Tychy

W ostatnim czasie ukształtowały się dwa główne wskaźniki jakości stosowanych metod pozycjonowania. Pierwszym z nich jest black hat SEO (BHS), który odnosi się do praktyk optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które są niezgodne z bieżącymi wymogami. Drugi, white hat SEO (WHS), tyczy się natomiast strategii marketingowych, które są wolne od ryzyka i korzystne dla algorytmu Google. Nie spowodują one, że Twoja strona znajdzie się na czarnej liście wyników lub zostanie całkowicie usunięta z indeksu.

Czarny kapelusz ma tę zaletę, że pozwala na uzyskanie imponujących rezultatów w dosyć krótkim czasie, jednak kary za BHS nakładane przez giganta z Mountain View są surowe i mogą doprowadzić nawet do całkowitego usunięcia witryny z indeksu. Nie warto więc ryzykować dobrym imieniem swojej marki.

Stosujemy wyłącznie strategie white Hat SEO, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie stron internetowych i długoterminowej rentowności przedsiębiorstw naszych klientów. Dajemy gwarancję, że generowane przez nas pozycje są stabilne, a efekty trwałe. Stosowane przez nas strategie są kompatybilne z normami jakości i bezpieczeństwa obowiązującymi w Internecie.

Podsumowując

Dlaczego nasza agencja SEO?

Kilkuletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmujemy się od ponad 5 lat.

Imponująca skuteczność

TOP 5 wyników organicznych to nasz cel!

Atrakcyjne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen na rynku.

FAQ

Pozycjonowanie stron Tychy - Odpowiadamy na Wasze pytania

Pozycjonowanie strony firmowej w Tychach może zająć od 3 do 9 miesięcy, lub dłużej. Czas potrzebny na wypracowanie zadowalających wyników zależy od wielu czynników, w tym od konkurencji działającej na terenie Tych, wskazanych słów kluczowych oraz od wielkości środków przeznaczonych na rankowanie.

Zwykle reklamowanie strony w Google na frazy mało popularne trwa około 4 miesięcy, średnio popularne około 7 miesięcy, z kolei windowanie strony na frazy o wysokim stopniu konkurencyjności to okres przynajmniej 1 roku.

Pierwsze efekty pojawiają się przeważnie po 3 miesiącach od chwili rozpoczęcia prac. Zmiany w obrębie samej strony widoczne są już po 5-6 dniach, przykładowo nowe treści na stronie, zmodyfikowane meta dane czy wydajniejsze funkcjonowanie serwisu.

Swoją działalność możesz pozycjonować na dowolną liczbę fraz. Musisz natomiast pamiętać, że ilość wybranych słów ma kluczowy wpływ na finalną cenę kampanii.

Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, firm, sklepów stacjonarnych oraz do Klientów indywidualnych z Tych i okolic. Zapewniamy rzetelne i co istotne wydajne rozwiązania z zakresu SXO (SEO + UX), dzięki którym osiągniesz topowe pozycje wyników wyszukiwania. Zapraszamy do współpracy!

Zawieramy umowy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony na terenie miasta Tychy to sekwencja, z której można zrezygnować w każdej chwili.

Pozycjonowanie lokalne powinny rozważyć duże korporacje, marki, przedsiębiorstwa oraz sklepy internetowe, które chcą dotrzeć do potencjalnych klientów zamieszkujących Tychy i okolice.