Pozycjonowanie stron Katowice | SEO dla firm - Compsite

Pozycjonowanie stron Katowice - Oferta i cennik 2023

Pokaż się swoim klientom!

Prowadzisz firmę na terenie Katowic i od dłuższego czasu zastanawiasz się jak zdobyć nowych klientów? W takim razie pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google jest właśnie dla Ciebie! Dzięki SEO Twoja strona internetowa zajmie czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania zarówno na zapytania lokalne, zawierające frazę „Katowice”, jak i wyrażenia ogólnopolskie. W rezultacie dotrzesz do setek, a nawet tysięcy nowych konsumentów, skutecznie zwiększając sprzedaż swoich usług bądź produktów.

To zaledwie kilka z wielu powodów, dla których firmy z Katowic oraz całego Śląska chętnie wybierają usługę pozycjonowania stron internetowych. Pamiętaj, że nawet najatrakcyjniejsza wizualnie strona nie zagwarantuje Ci sukcesu bez podjęcia działań SEO.

Skorzystaj z darmowej wyceny!
Pozycjonowanie stron Katowice
Definicja

Jak działa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron w Katowicach, co to właściwie jest, na czym polega i jak działa? Wszystkie te informacje znajdziesz poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pozycjonowanie stron Katowice to usługa, której celem jest wywindowanie Twojej strony internetowej na podium wyników wyszukiwarki Google po wpisaniu do niej określonych słów kluczowych. W tym przypadku słowa kluczowe to wyrażenia (zapytania), które dokładnie opisują sprzedawane przez Ciebie usługi bądź produkty.

Pozycjonowanie dla firm z Katowic

Działania SEO wykonywane w ramach usługi pozycjonowania strony dzielimy z kolei na dwie kategorie: pierwsza on-site, czyli optymalizacja zdjęć, opisów oraz technicznych aspektów witryny, i druga off-site, zadania realizowane poza nią, takie jak link building, czy promocja wizytówki w mapach Google.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Oferta

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google - Katowice

Krok pierwszy, rozważ zakres reklamy swojej firmy na rynku przed rozpoczęciem działań SEO w wyszukiwarce Google. Na podstawie tego czynniku wybierzemy jeden z pięciu wariantów pozycjonowania, które oferujemy. W następnym etapie opracujemy optymalną strategię dla Twojego budżetu oraz celów biznesowych.

Jest to najbardziej popularna opcja wśród naszych Klientów, również z Katowic. Połączenie ogólnokrajowego pozycjonowania stron internetowych oraz najskuteczniejszych praktyk white hat SEO pozwoli Ci dotrzeć do tysięcy nowych odbiorców w całym kraju.

Jeśli prowadzisz małą firmę lub sklep stacjonarny w Katowicach, lokalne SEO będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Reklama w wyszukiwarce lokalnej jest znacznie mniej kosztowna niż promocja w skali krajowej. Kolejną niezaprzeczalną zaletą jest skrócona długość całej operacji. Może ona zająć nawet o połowę mniej czasu niż SEO ogólnopolskie.

Pozycjonowanie lokalne polega przede wszystkim na wygenerowaniu wizytówki w Mapach Google (My Business), link buildingu oraz dostarczaniu treści i tytułów podstron, wzbogaconych o słowa kluczowe związane z geolokalizacją. W przypadku naszej agencji jest to „Pozycjonowanie Katowice” i „Pozycjonowanie stron internetowych Katowice”.

Pozycjonowanie regionalne stosuje techniki SEO docierające do Klientów z Katowic i okolicznych miast lub z całego województwa śląskiego, w którym znajduje się Twoje przedsiębiorstwo. Jest to odpowiedni rodzaj pozycjonowania dla przedsiębiorstw usługowych i średnich firm, które obsługują swoich kontrahentów w ściśle określonym regionie geograficznym ze względu na rodzaj prowadzonej działalności.

Nasza oferta pozycjonowania long tail to doskonała opcja dla ogromnych platform e-commerce i sklepów internetowych z Katowic. Pozycjonowanie long tail, często znane jako pozycjonowanie „szerokie”, zajmuje się tworzeniem unikalnych, mało konkurencyjnych słów kluczowych, które odpowiadają na konkretne zapytanie potencjalnego konsumenta.

Frazy z długiego ogona to wyrażenia wpisywane do wyszukiwarki Google, które składają się z co najmniej trzech słów. Dostarczają one szczegółowych informacji o szukanym produkcie lub usłudze. Przytoczymy jeden z przykładów. „Czerwone buty do biegania rozmiar 42” – obejmuje produkt, jego najważniejsze cechy oraz przeznaczenie. W konsekwencji odwiedzający szukający butów z tej kategorii będą mogli szybko zidentyfikować Twoją firmę wśród wielu wyników wyszukiwania i dokonać zakupu.

Idealne rozwiązanie dla organizacji i katowickich firm działających poza granicami naszego kraju (np. przemysł czy logistyka). Pozycjonowanie zagraniczne jest opcją wymagającą większych nakładów finansowych i bardziej rozległych działań niż pozycjonowanie krajowe czy regionalne. Niemniej jednak pozwala nam dotrzeć do znacznie szerszej grupy odbiorców.

Pozycjonowanie Katowice - Oferta
Agencja SEO Katowice
Pozycjonowanie w Google Katowice
Pozycjonowanie SEO Katowice
Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie firm w Katowicach?

Koszt pozycjonowania strony firmowej w Katowicach zależny jest od wielu czynników. Główne z nich to zakres realizowanych przez nas zadań, liczba konkurencyjnych firm obsługujących Katowice oraz stan techniczny Twojej domeny. Średnia cena pozycjonowania zawiera się w granicach od 800 do 2500 zł brutto miesięcznie.

Wstępny cennik przedstawia się z kolei następująco:

  • Pozycjonowanie ogólnopolskie - od 1200 zł / miesięcznie
  • Lokalne na terenie Katowic - od 600 zł / miesięcznie
  • Regionalne - od 900 zł / miesięcznie
  • E-commerce - od 1500 zł / miesięcznie
  • Pozycjonowanie szerokie - od 1000 zł / miesięcznie
Pozycjonowanie stron WWW cennik Katowice
White hat SEO

Niezawodne pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach

Ostatnio rozwinęły się dwa kluczowe trendy, które odzwierciedlają jakość wdrażanych taktyk pozycjonerskich. Pierwszym z nich jest black hat SEO (BHS), który jest opisywany jako praktyki optymalizacji, które naruszają kryteria wyszukiwarek. Druga technika to white hat SEO (WHS), która jest w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla algorytmów Google zbiorem metod rankujących.

Model black hat SEO ma tę przewagę, że daje znakomite rezultaty w bardzo krótkim czasie, jednak kary egzekwowane przez Google za tego typu działania, które finalnie mogą skutkować całkowitym usunięciem strony z indeksu, nie są tego warte.

W naszej firmie stosujemy wyłącznie podejście white hat SEO w celu zapewnienia bezpieczeństwa stron www o zdrowego rozwoju przedsiębiorstw naszych Klientów. W rezultacie pozycje, które osiągamy, są konsekwentnie solidne i długofalowe.

Podsumowując

Dlaczego nasza agencja SEO?

Kilkuletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmujemy się od ponad 5 lat.

Imponująca skuteczność

TOP 5 wyników organicznych to nasz cel!

Atrakcyjne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen na rynku.

FAQ

Pozycjonowanie stron Katowice - Kto pyta, nie błądzi

Pozycjonowanie strony internetowej na terenie Katowic może zająć od 4 do 10 miesięcy, lub dłużej. Czas potrzebny na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów (czytaj pozycji) wynika z wielu czynników, w tym między innymi od konkurencji działającej na terenie Katowic oraz sąsiednich miejscowości, wybranych słów kluczowych oraz od budżetu przeznaczonego na pozycjonowanie.

Zwykle promowanie strony w wyszukiwarce na frazy mało popularne trwa około 5 miesięcy, średnio popularne około 8 miesięcy, z kolei rankowanie strony na frazy o wysokim stopniu konkurencyjności to okres minimum 1 roku.

W większości przypadków pierwsze efekty pojawiają się już po 3 miesiącach od dnia rozpoczęcia prac. Zmiany w obrębie samej witryny zauważalne są zwykle po tygodniu, przykładowo nowe treści na stronie, zoptymalizowane meta dane podstron czy szybsze działanie serwisu.

Ilość słów kluczowych jest nieograniczona. Możesz pozycjonować swoją stronę na dowolną liczbę fraz, bez ograniczeń.

Przygotowana przez nas oferta pozycjonowania stron www skierowana jest do małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw, punktów sprzedażowych oraz do Klientów indywidualnych zamieszkujących Katowice i okolice. Zapewniamy w pełni bezpieczne i co najważniejsze skuteczne rozwiązania z zakresu SXO (SEO + UX), dzięki którym zdobędziesz czołowe miejsca w Google. Zapraszamy do współpracy!

Zawieramy umowy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony na terenie Katowic to proces stały, który można zakończyć w dowolnym momencie.

Pozycjonowanie lokalne, regionalne lub ogólnopolskie powinny rozważyć wszystkie firmy, przedsiębiorstwa, punkty gastronomiczne oraz sklepy, które chcą dotrzeć do potencjalnych klientów zamieszkujących Katowice i okolice.