Pozycjonowanie stron Gliwice | Oferta i cennik - Compsite

Pozycjonowanie stron Gliwice - Oferta i cennik 2023

Pokaż się swoim klientom!

Zapotrzebowanie współczesnych klientów z Gliwic na usługi i towary, które można łatwo odnaleźć w sieci, zadecydowało o wartości pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Jeśli bowiem Twoja firma nie jest widoczna w Internecie, to wiedz, że masz ograniczone perspektywy na sukces. Potencjalni nabywcy zaczną nawiązywać współpracę z konkurencją, obniżając tym samym sprzedaż w Twojej firmie.

To głównie dlatego SEO jest usługą, z której korzystają zarówno nowe marki w Gliwicach, jak i istniejące już firmy w całym kraju. Pamiętaj, że nawet najbardziej przyjemna wizualnie strona internetowa nie sprzeda Twoich usług lub produktów, jeśli nie zostaną wdrożone działania SEO.

Skorzystaj z darmowej wyceny!
Pozycjonowanie stron Gliwice
Definicja

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych w Gliwicach to temat o bardzo szerokim zakresie, mający wiele wątków, o którym można dyskutować bez końca. Dlatego po kolei, co to jest i na czym polega skuteczne SEO w naturalnych wynikach wyszukiwania?

Pozycjonowanie stron Gliwice to szereg działań mających na celu wywindowanie Twojej domeny internetowej na najwyższe możliwe pozycje wyników wyszukiwarki po wpisaniu do niej wybranych słów kluczowych. W tym przypadku słowa kluczowe to zwroty, które precyzyjnie definiują oferowane przez Ciebie usługi bądź produkty.

Pozycjonowanie dla firm z Gliwic

Działania podejmowane w ramach procesu pozycjonowania strony dzielimy z kolei na dwie kategorie: on-site, czyli optymalizacja kodu i treści w witrynie oraz off-site, zestaw czynności wykonywanych poza nią, takie jak pozyskiwanie linków zewnętrznych, czy prowadzenie kampanii Google Ads (Gliwice).

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Oferta

Pozycjonowanie stron Gliwice i okolice

Na początku pomyśl o skali reklamowania swojej firmy przed rozpoczęciem działań SEO w wyszukiwarce Google. Wybierzemy jeden z pięciu planów pozycjonowania, które oferujemy, opierając się na danych i profilu Twojej działalności, a następnie wdrożymy odpowiednią strategię w zależności od finansów oraz celów biznesowych.

Jest to najpopularniejszy wybór wśród naszych Klientów. Łącząc ogólnopolskie pozycjonowanie z najskuteczniejszymi taktykami white hat SEO, będziesz w stanie dotrzeć do tysięcy nowych odbiorców w Gliwicach, na Śląsku oraz w całym kraju.

Jeśli prowadzisz w Gliwicach małą firmę lub sklep stacjonarny w najbliższej okolicy dużego miasta, lokalne SEO jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem marketingowym. Lokalny marketing w Google jest znacznie mniej kosztowny niż pozycjonowanie ogólnopolskie w wyszukiwarkach internetowych. Kolejną istotną zaletą tego podejścia jest stosunkowo szybki czas realizacji całego procesu, który może być nawet o połowę krótszy niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego.

Jak to robimy? Lokalne SEO często wiąże się z link buildingiem, generowaniem wizytówki w Google Maps (My Business), a także dodawaniem treści i nazw podstron ze słowami kluczowymi związanymi z Twoją lokalizacją. W tej sytuacji jest to „Pozycjonowanie Gliwice” i „Pozycjonowanie stron internetowych Gliwice”.

Dla przedsiębiorstw działających na terenie całego Śląska proponujemy pozycjonowanie regionalne, które może obejmować pobliskie miasta lub nawet całe województwo, w którym firma ma swoją siedzibę. To pozycjonowanie jest odpowiednie dla usługodawców i średnich firm obsługujących określony obszar geograficzny.

Long tail to doskonała opcja dla ogromnych platform e-commerce i sklepów internetowych z Gliwic. Pozycjonowanie long tail, często znane jako pozycjonowanie „szerokie”, to proces opracowywania listy słów kluczowych, które padają w odpowiedzi na konkretne pytanie potencjalnego konsumenta.

Frazy szerokie składają się z co najmniej trzech słów i dostarczają szczegółowych informacji na temat produktu lub usługi. „Czarne buty do biegania” stanowią tego doskonały przykład. Odwiedzający szukający butów właśnie z tej kategorii będą w stanie rozpoznać Twoją markę wśród innych firm i dokonać u Ciebie zakupu w konsekwencji zastosowania pozycjonowania long tail.

Pozycjonowanie zagraniczne to wspaniała opcja dla organizacji i firm z Gliwic, które działają poza granicami naszego kraju (np. Przedsiębiorstwa z branży przemysłowej i logistyki). Pozycjonowanie zagraniczne wymaga większych nakładów finansowych oraz czasu niż pozycjonowanie regionalne czy lokalne. Pozwala jednak dotrzeć do znacznie większej grupy odbiorców. Znajdzie to odzwierciedlenie w liczbie złożonych zamówień na Twoje towary lub usługi oraz pozytywnie wpłynie na budowanie marki na całym świecie.

Pozycjonowanie Gliwice - Oferta
Agencja SEO Gliwice
Pozycjonowanie w Google Gliwice
Pozycjonowanie SEO Gliwice
Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gliwicach?

Koszt pozycjonowania strony w Gliwicach zależny jest przede wszystkim od zakresu wykonywanych przez nas działań, liczby konkurencyjnych firm oraz od stanu technicznego Twojego serwisu. W większości przypadków cena znajduje się w przedziale 700-2000 zł brutto miesięcznie.

Wstępny cennik przedstawia się z kolei następująco:

  • Pozycjonowanie ogólnopolskie - od 1200 zł / miesięcznie
  • Lokalne na terenie Gliwic - od 600 zł / miesięcznie
  • Regionalne - od 900 zł / miesięcznie
  • E-commerce - od 1500 zł / miesięcznie
  • Pozycjonowanie szerokie - od 1000 zł / miesięcznie
Pozycjonowanie stron WWW cennik Gliwice
White hat SEO

Skuteczne pozycjonowanie stron WWW dla firm z Gliwic

W wyniku rozwoju pozycjonowania w sieci wykształciły się dwa kluczowe wyznaczniki jakości wdrażanych taktyk SEO. Pierwszym z nich jest black hat SEO (BHS), który odnosi się do metod optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które nie spełniają kryteriów wyszukiwarek. Drugi to white hat SEO (WHS), który odnosi się z kolei do technik marketingowych, które są wolne od ryzyka i korzystne dla algorytmu Google, a także nie spowodują zbanowania lub zamknięcia witryny.

Chociaż BHS ma tę zaletę, że zapewnia doskonałe wyniki w krótkim czasie, kary nakładane przez giganta z Mountain View za takie postępowanie są surowe i mogą zakończyć się całkowitym usunięciem witryny z indeksu.

Stosujemy wyłącznie taktykę white hat SEO, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie stron internetowych i długoterminowym przetrwaniu przedsiębiorstw naszych klientów. Gwarantujemy, że tworzone przez nas pozycjonowanie w sieci jest stabilne, a rezultaty trwałe. Nasze praktyki są pozbawione ryzyka, ponieważ stosowane przez nas taktyki są zbieżne z zasadami jakości i bezpieczeństwa w sieci.

Podsumowując

Dlaczego nasza agencja SEO?

Kilkuletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmujemy się od ponad 5 lat.

Imponująca skuteczność

TOP 5 wyników organicznych to nasz cel!

Atrakcyjne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen na rynku.

FAQ

Pozycjonowanie stron Gliwice - Pytania i odpowiedzi

Pozycjonowanie strony WWW na terenie Gliwic może zająć od 3 do nawet 24 miesięcy lub dłużej. Czas trwania całej procedury zależny jest bowiem od kilkudziesięciu czynników, w tym głównie od konkurencji działającej w Gliwicach, wybranych fraz kluczowych oraz budżetu.

Standardowo rankowanie witryny na zwroty o niskim stopniu konkurencyjności trwa około 4 miesięcy, średnim około 9 miesięcy. Pozycjonowanie na frazy o wysokim stopniu konkurencyjności to natomiast okres przynajmniej 12 miesięcy.

Pierwsze efekty pojawiają się zazwyczaj po 2-3 miesiącach od momentu rozpoczęcia prac pozycjonerskich. Zmiany w obrębie samego serwisu są natomiast widoczne już po kilku dniach, przykładowo szybsze wczytywanie podstron czy nowe artykuły na blogu.

Nie ma limitu słów kluczowych. Bez problemu możesz pozycjonować swoją stronę na 10, 100, a nawet 1000 fraz. Musisz jednak pamiętać, że im więcej wyrażeń wybierzesz, tym dłuższa i kosztowniejsza będzie prowadzona przez nas kampania SEO.

Usługę pozycjonowania stron internetowych w wynikach wyszukiwania Google kierujemy do firm oraz Klientów indywidualnych z Gliwic i okolic. Oferujemy działania SEO na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach, zachowując przy tym wszelkie standardy technik rankowania. Zapraszamy do współpracy!

Na rynku SEO działamy nieprzerwanie od 5 lat. W tym czasie pojęliśmy, że owocna współpraca wynika nie tylko z umiejętności oraz zdobytej wiedzy i doświadczenia, istotne jest również luźne, bezstresowe podejście. Dlatego zawieramy umowy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony w Gliwicach to stała procedura, którą można wstrzymać bądź wznowić w każdym momencie.

Z usług naszej agencji SEO powinni skorzystać zarówno małe biznesy lokalne, które funkcjonują na terenie Gliwic lub okolicznych miejscowości, jak i duże sklepy internetowe oraz firmy, które chcą pozyskiwać nowych klientów zamieszkujących nie tylko Gliwice, ale również cały kraj.