Pozycjonowanie stron Chorzów | Oferta i cennik - Compsite

Pozycjonowanie stron Chorzów - Oferta i cennik 2023

Pokaż się swoim klientom!

Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google to obecnie wymóg prężnego prowadzenia firmy zarówno w Chorzowie, jak i na całym Śląsku. Jest ono podyktowane potrzebami współczesnych konsumentów oraz mocną konkurencją. Jeśli Twoja firma nie jest widoczna w Internecie, niemal nie masz szans na osiągnięcie globalnego sukcesu. Potencjalni nabywcy nawiążą współpracę z konkurencją, natomiast wyniki sprzedaży Twojego przedsiębiorstwa nie będą zbyt imponujące.

Z tego powodu pozycjonowanie stron internetowych przy pomocy narzędzi SEO jest usługą, której potrzebują zarówno nowe firmy z Chorzowa, jak i marki znane na całym świecie. Pamiętaj, że nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa nie będzie przyciągać klientów i sprzedawać Twoich produktów, jeśli nie zostaną podjęte działania SEO.

Skorzystaj z darmowej wyceny!
Pozycjonowanie stron Chorzów
Definicja

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych w Chorzowie to temat "rzeka", który budzi wiele wątpliwości i jeszcze więcej pytań. Dlatego po kolei, co to jest i na czym polega efektywne SEO w organicznych wynikach wyszukiwania?

Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów to zbiór działań mających na celu wybicie Twojego serwisu online na topowe pozycje wyników wyszukiwarki po wpisaniu do niej wybranych słów kluczowych. W tym przypadku słowa kluczowe to sformułowania, które dokładnie określają oferowane przez Ciebie usługi bądź produkty.

Pozycjonowanie dla firm z Chorzowa

Działania przeprowadzane w ramach procedury windowania strony dzielimy z kolei na dwie kategorie: on-site, czyli optymalizacja kodu i treści w witrynie oraz off-site, zbiór czynności wykonywanych poza nią, takie jak pozyskiwanie wartościowych linków, profil w Google Maps czy promocja w mediach społecznościowych.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Oferta

Pozycjonowanie stron internetowych w Chorzowie i nie tylko!

Podejmując decyzję o podjęciu działań SEO w wyszukiwarce Google dla swojej strony internetowej, rozważ skalę promowania swojej firmy na rynku. Chorzów? A może reklama ogólnopolska? Na bazie tych ustaleń wybierzemy jeden z pięciu programów pozycjonowania, a następnie opracujemy najlepszą dla Twojego budżetu oraz potrzeb strategię.

To najczęstszy wybór dokonywany przez naszą grupę konsumencką. Połączenie pozycjonowania ogólnopolskiego i najlepszych metod white hat SEO pomoże Ci poszerzyć rynek poza sam Chorzów i dotrzeć do tysięcy nowych odbiorców w całym kraju.

Lokalne pozycjonowanie jest dla Ciebie, jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub sklepu stacjonarnego w Chorzowie. Lokalna reklama w wyszukiwarce jest znacznie tańsza niż promocja w wyszukiwarkach ogólnopolskich. Niewątpliwą zaletą jest również krótki czas trwania całej procedury, która może trwać nawet o połowę krócej niż SEO ogólnopolskie.

Lokalne SEO skupia się zasadniczo na stworzeniu wizytówki w Google Maps (Moja Firma), rozwijaniu linków (link buildingu) oraz produkcji treści i tytułów podstron uzupełnionych o słowa kluczowe związane z geolokalizacją. W naszym przypadku jest to „Pozycjonowanie Chorzów” oraz „Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów”.

Pozycjonowanie regionalne może obejmować wiele pobliskich miast albo całe województwo, w którym znajduje się Twoja firma. Jest to odpowiednia forma pozycjonowania dla firm usługowych i średnich organizacji, które zajmują się obsługą klientów w określonym regionie geograficznym.

Fantastyczny wybór dla sprzedawców internetowych i dużych platform e-commerce. Pozycjonowanie long tail, znane też jako „szerokie”, skupia się na opracowaniu unikalnych słów kluczowych o niskim stopniu konkurencyjności, które odpowiadają na konkretne zapytanie potencjalnego konsumenta.

Frazy z long tail to sformułowania, które zawierają co najmniej trzy słowa i szczegółowo opisują produkt lub usługę. „Niebieskie buty do tenisa” stanowią doskonały przykład takiego zdania. W konsekwencji użytkownicy szukający butów właśnie z tej kategorii będą mogli odnaleźć Twoją firmę z wykazanych wyników wyszukiwania i dokonać odpowiedniego zakupu.

Idealna alternatywa dla firm i przedsiębiorstw, które prowadzą swoją działalność poza granicami naszego kraju (np. przemysł lub logistyka). Pozycjonowanie zagraniczne wiąże się z większymi nakładami finansowymi i bardziej skomplikowanymi działaniami SEO niż pozycjonowanie krajowe, ale za to pozwala nam dotrzeć do znacznie większej grupy odbiorców.

Pozycjonowanie Chorzów
Agencja SEO Chorzów
Pozycjonowanie w Google Chorzów
Pozycjonowanie SEO Chorzów
Cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Chorzowie?

Cena pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google na terenie Chorzowa zależna jest od wielu czynników. Główne z nich to obszar wykonywanych przez nas działań oraz liczba konkurencyjnych firm. Przeważnie cena oscyluje w przedziale od 800 do 1700 zł brutto miesięcznie.

Wstępny cennik przedstawia się z kolei następująco:

  • Pozycjonowanie ogólnopolskie - od 1200 zł / miesięcznie
  • Lokalne na terenie Chorzowa - od 600 zł / miesięcznie
  • Regionalne - od 900 zł / miesięcznie
  • E-commerce - od 1500 zł / miesięcznie
  • Pozycjonowanie szerokie - od 1000 zł / miesięcznie
Pozycjonowanie stron WWW cennik Chorzów
White hat SEO

Bezpieczne pozycjonowanie stron WWW dla firm z Chorzowa i okolic

W ostatnich latach pojawiły się dwa główne wzorce, które świadczą o jakości stosowanych metod SEO. Pierwszym z nich jest black hat SEO (BHS), który definiuje się jako taktyki SEO naruszające kryteria wyszukiwarki. Druga strategia to white hat SEO (WHS), czyli całkowicie bezpieczny i przyjazny algorytmowi Google zbiór taktyk marketingowych.

Zaletą BHS jest generowanie znakomitych rezultatów w krótkim czasie, ale kary nakładane przez Behemota z Mountain View za tego typu działania, które mogą skutkować całkowitym usunięciem domeny z indeksu, nie są tego warte.

W naszej firmie stosujemy wyłącznie metodologię white hat SEO w trosce o dobro stron i zdrowy rozwój przedsiębiorstw naszych klientów. Dzięki temu budowane przez nas pozycje są zawsze stabilne i długotrwałe.

Podsumowując

Dlaczego nasza agencja SEO?

Kilkuletnie doświadczenie

Pozycjonowaniem stron w Google zajmujemy się od ponad 5 lat.

Imponująca skuteczność

TOP 5 wyników organicznych to nasz cel!

Atrakcyjne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen na rynku.

FAQ

Pozycjonowanie stron Chorzów - Najczęstsze pytania

Pozycjonowanie strony internetowej na terenie Chorzowa i okolic może trwać od 3 do nawet 24 miesięcy i dłużej. Czas trwania całej procedury zależny jest bowiem od wielu czynników, w tym głównie od konkurencji działającej w Chorzowie, wybranych słów kluczowych oraz budżetu.

Standardowo pozycjonowanie witryny na frazy o niskim stopniu popularności trwa około 4 miesięcy, średnio popularne 9, natomiast pozycjonowanie na słowa kluczowe o wysokim stopniu konkurencyjności to okres powyżej 12 miesięcy.

Pierwsze rezultaty pojawiają się zazwyczaj po 2-3 miesiącach od momentu rozpoczęcia prac nad stroną. Zmiany w obrębie samej witryny są z kolei widoczne już po kilku dniach, przykładowo szybsze wczytywanie podstron czy nowe treści na blogu.

Liczba słów kluczowych jest nielimitowana. Bez najmniejszych przeszkód możesz pozycjonować swoją firmę na 50, 500, a nawet 5000 fraz. Musisz mieć jednak na uwadze, że im więcej sformułowań wybierzesz, tym dłuższa i kosztowniejsza będzie Twoja kampania SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania kierujemy do firm oraz Klientów indywidualnych z Chorzowa i całej Polski. Zapewniamy usługi SEO na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach, zachowując przy tym wszelkie standardy technik pozycjonerskich. Zapraszamy do współpracy!

W branży SEO nasza agencja działa od 5 lat. W tym czasie zrozumieliśmy, że owocna współpraca wynika nie tylko z umiejętności oraz zdobytej wiedzy i doświadczenia, kluczowe jest także luźne podejście do samego Klienta. W związku z tym zawieramy umowy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pozycjonowanie strony internetowej w Chorzowie to proces stały, który można wstrzymać bądź wznowić w dowolnym momencie.

Z usług naszej agencji SEO powinni skorzystać zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą mały biznes lokalny na terenie Chorzowa lub okolicznych miejscowości, jak i duże sklepy internetowe oraz marki, które chcą dotrzeć do nowych klientów zamieszkujących nie tylko Chorzów, ale również całą Polskę.