O nas - Compsite

O nas

Poznaj nas bliżej!

Doskonale wypozycjonowana strona, która sprzedaje? To marzenie każdej firmy. Nie każdy jednak potrafi ją zrobić – i tu właśnie wkraczamy my – nowoczesna agencja internetowej reklamy. Magicy kodu, kreatywni marketingowcy i mistrzowie pozycjonowania – właśnie tak mówią o nas nasi dotychczasowi Klienci.

Agencja Compsite powstała pięć lat temu jako odpowiedź na stale rosnące wymagania klientów w zakresie tworzenia nowoczesnych, responsywnych i użytecznych stron WWW. Internet i jego możliwości to nasza pasja od zawsze – w zespole znajdziesz samych pionierów innowacyjnych technologii.

Oferujemy wiedzę, doświadczenie i partnerskie podejście. Jesteśmy zgranym zespołem przyjaciół, młodych web developerów i pozycjonerów, dla których e-marketing jest nie tylko pracą, ale również ulubionym hobby.

O nas - Agencja Compsite

Nasza wizja

Jesteśmy przekonani, że połączenie oryginalnego i niebanalnego designu z najnowszymi technologiami to klucz do sukcesu każdej firmy w sieci. Dlatego nie zwalniamy tempa. Codziennie przemierzamy sieć w poszukiwaniu nowych inspiracji. Z chęcią stawiamy czoła wyzwaniom, realizując nawet najbardziej ambitne projekty. W naszym przypadku nawet niebo nie jest limitem.

Nasz target

Za cel obraliśmy sobie stworzenie jednej z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce, która w pełnej zgodzie z własnymi wartościami będzie pomagać swoim Klientom rozwijać się w Internecie. Od kreacji profesjonalnego wizerunku, aż po owocne kampanie e-marketingowe.

Dlaczego my?

Urlop
01.09-24.09.2023