O nas

Młodzi, kreatywni i oryginalni

Poznaj nas bliżej! Dowiedz się, kim jesteśmy oraz dlaczego warto z nami współpracować.

Poznaj nas bliżej!

Kreatywnie zakręceni O naszym teamie

Jesteśmy zgraną paczką przyjaciół, która dorastała wraz z rozwojem internetu. Dzięki temu wiemy, jak łączyć ze sobą dostępne obecnie technologie i rozwiązania, by te z pełną mocą wspierały naszych Klientów na drodze ku wyznaczonym celom.

Aktualnie tworzymy mały zespół młodych web developerów i pozycjonerów, aczkolwiek w niedalekiej przyszłości chcemy poszerzyć nasz team o kolejne genialne umysły, które razem z nami będą łamać wszelkie schematy.

Wolny czas poświęcamy natomiast na spełnianie naszych prywatnych pasji. I choć jedną z nich jest właśnie nasza praca, to nie jesteśmy maniakami, którzy nie potrafią oderwać się od komputera. Mamy jeszcze inne ulubione zajęcia. Jakie? To już nasza mała tajemnica 😉.

Stanowisko komputerowe

Dlaczego my?

Nasza wizja

Jesteśmy przekonani, że połączenie oryginalnego i niebanalnego designu z najnowszymi technologiami to klucz do sukcesu każdej firmy w sieci. Dlatego nie zwalniamy tempa. Codziennie przemierzamy sieć w poszukiwaniu nowych inspiracji. Z chęcią stawiamy czoła wyzwaniom, realizując nawet najbardziej ambitne projekty. W naszym przypadku nawet niebo nie jest limitem.

Nasz target

Za cel obraliśmy sobie stworzenie jednej z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce, która uczciwie, w pełnej zgodzie z własnymi wartościami będzie pomagać swoim Klientom rozwijać się w Internecie. Od kreacji profesjonalnego wizerunku firmy, aż po owocne kampanie e-marketingowe.