Facebook Ads: Promuj swoje posty bez ograniczeń!

Prowadzisz fanpage firmowy na Facebooku lub Instagramie? W takim razie czas najwyższy wykorzystać jego moc do granic możliwości. Dzięki reklamie Facebook Ads zwiększysz zasięg swojej oferty oraz dotrzesz do nowych klientów z całej Polski. Wydajna kampania reklamowa na FB przygotowana według wielu zupełnie różnych parametrów pozwoli Ci skutecznie wzmocnić Twoją pozycję na rynku.

Reklamy na Facebooku
Definicja

Co to jest Facebook Ads?

Facebook Ads to zaawansowane narzędzie reklamowe umożliwiające promowanie usług i produktów w formie nieuciążliwych komunikatów ukazujących się na Facebooku, Instagramie oraz w aplikacjach z grupy Audience Network. Do wyboru otrzymujemy kilka zróżnicowanych pod kątem struktury formatów reklam, które bezproblemowo możemy przystosować do profilu Twojej działalności oraz docelowej grupy odbiorców. W rezultacie nie tylko zyskasz wielu nowych, ale i przypomnisz o sobie stałym klientom.

Korzyści z reklamy na Facebooku:

Oferta

Formaty reklamy Facebook Ads

Niewątpliwym atutem systemu Facebook Ads jest fakt, że możemy korzystać z kilku formatów reklam jednocześnie. Dzięki temu Twoja kampania na FB w żaden sposób nie będzie ograniczana, a osiągnięcie zadowalających wyników nie zajmie zbyt wiele czasu.

Chcąc promować swój biznes na Facebooku i Instagramie, możesz wybrać kilka spośród następujących formatów:

Najprostszy typ reklamy składający się z krótkiego opisu oraz zdjęcia. Możemy go stworzyć bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Cały proces przebiega błyskawicznie, wystarczy przygotować oraz opublikować atrakcyjny dla użytkowników post, a następnie go wypromować.
Reklamę wideo możemy stworzyć, wykorzystując własne zdjęcia oraz filmy lub skorzystać z gotowej bazy. Przygotowany materiał filmowy będzie się wyświetlał w aktualnościach (główna tablica FB), relacjach oraz jako wideo typu In-Stream.
Bardzo ciekawym uzupełnieniem promocji na Facebooku są także popularne w ostatnim czasie relacje (Stories). Jest to dynamiczny, pełnoekranowy format reklamy, który wyświetla się zarówno na Facebooku i Instagramie, jak również w Messengerze jako zdjęcie, krótki filmik lub pokaz slajdów wyświetlany między relacjami.
Użytkownicy korzystający z aplikacji Messenger zobaczą Twoją reklamę w zakładce czaty. Po kliknięciu im oczom ukaże się menu, gdzie w zależności od wyboru zostaną przekierowani do jednego z następujących miejsc: strona internetowa, aplikacja lub konwersacja.
Podobnie jak reklama w formie obrazu, karuzela wyświetlana jest na Facebooku, Messengerze i Instagramie, a także w sieci Audience Network. Pozwala na prezentację aż do 10 zdjęć lub filmów z różnymi odnośnikami.
Reklama bardzo zbliżona do formatu wideo. Szybka w przygotowaniu, odtwarzająca się błyskawicznie na każdym urządzeniu. Pokaz slajdów możemy utworzyć na bazie istniejących już zdjęć lub przy użyciu darmowych grafik Facebooka.
Świetne rozwiązanie dla marek odzieżowych oraz sklepów internetowych. Pozwala promować wybrane produkty wśród użytkowników, umożliwiając im ich zakup poprzez bezpośrednie przekierowanie na stronę sklepu lub aplikacji.
Facebook Ads
Prowadzenie Facebooka Śląsk
Cena FB Ads

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Ogromnym plusem reklamy na Facebooku jest elastyczność budżetowa. Promocję możesz zacząć właściwie od każdej kwoty. Podobnie jak w przypadku Google AdWords może to być 100, 600, a nawet 3000 zł. W razie wątpliwości pomożemy Ci dopasować budżet oraz format reklamowy do potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu osiągniesz w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Dodatkowo w cenie usługi stale monitorujemy funkcjonowanie kampanii, regularnie wprowadzając zmiany, które mają na celu zwiększenie jej efektywności do maksimum. Koszt obsługi reklamy Facebook Ads ustalamy indywidualnie na podstawie wymagań Klienta, jednakże nie mniej niż 150 zł brutto miesięcznie.